Landelijk team pionieren

Het landelijk team pionieren ondersteunt pioniersteams door heel Nederland. Daarnaast proberen ze lessen te trekken uit alles wat er gebeurt, delen ze verhalen en ontwikkelen beleid. Mensen uit dit team zijn ook beschikbaar voor oriënterende gesprekken en presentaties.

Het landelijk team pionieren bestaat uit 10 á 15 mensen: deels werkzaam vanuit het Dienstencentrum van de Protestantse Kerk en deels vanuit de samenwerkingspartners. Dit team werkt onder verantwoordelijkheid van de stuurgroep pionieren.

Ben je onderdeel van een pioniersteam dat officieel van start is gegaan? Neem dan bij vragen allereerst contact op met jullie pionierbegeleider. Wil je je oriënteren op het starten van een pioniersplek of advies bij de voorbereidingen? Mail dan naar Erik Verwoerd of bel naar (030) 880 1880. Ook voor andere vragen en opmerkingen kun je altijd mailen of bellen.

De teamleden

We stellen de teamleden kort aan je voor:

 Cees Rentier

Start- en pionierbegeleider, Evangelie en Moslims

c.rentier@evangelie-moslims.nl

Erik Verwoerd

Projectleider pionieren

e.verwoerd@protestantsekerk.nl

   

Erik Jan Tillema

Start- en pionierbegeleider, VVP

erikjantillema@gmail.com

Hans Euser

Start- en pionierbegeleider, Intercultural Church Plants

hans.euser@icpnetwork.nl

   

Henk Boerman

Start- en pionierbegeleider, IZB

h.boerman@izb.nl

Jeannet van Doorn

Voorzitter Op Goed Gerucht

jeannetvandoorn@gmail.com

   

Karel Muller

Leger des Heils

karel.muller@legerdesheils.nl

Maarten Atsma

Medewerker leren en ontwikkelen pionieren

m.atsma@protestantsekerk.nl

   

Martin de Jong

Start- en pionierbegeleider

Protestantste Kerk in Amsterdam

martin.dejong@protestantsamsterdam.nl

Nico van Splunter

Start- en pionierbegeleider,

nicovansplunter@gmail.com

   

Nelleke Kruijmer

 

Start- en pionierbegeleider, IZB

n.kruijmer@izb.nl

Peter Visser

Start- en pionierbegeleider, CGK

p.visser@cgk.nl

   

Petra de Jong

Start- en pionierbegeleider, CGK

p.dejong@cgk.nl

Symon Jagersma

 

Secretaris pionieren

pionieren@protestantsekerk.nl